Navigation Menu

Ponad 120 minut profesjonalnego kursu z filmami jak grać najpopularniejsze piosenki ogniskowe dla zupełnie początkujących.Pokażemy Ci krok po kroku jak chwycić każdy akord, ruchy prawej i lewej ręki, jak zagrać melodię do każdej piosenki.

Kto jeszcze chce spełnić gitarowe marzenia oraz zmieniać zwykłe spotkania przy ognisku w niezapomniane chwile?
Początkujący Gitarzysto, wypróbuj i Ty… multimedialny KURS GRY NA GITARZE dla zupełnie początkujących …a otrzymasz aż 2 płyty DVD

Po dużych sukcesach poprzednich płyt do nauki gry na instrumentach postanowiłem, tym razem, zaproponować Ci dwie płyty DVD do nauki gry na Gitarze, które uczą wykonywania popularnych piosenek biesiadnych, bo… nikt nie nazwie Cię prawdziwym Gitarzystą jeśli nie potrafisz zagrać przy ognisku !!!

kurs gitarowy dvd

Wszystko przygotowanie z myślą o początkujących Gitarzystach!

1 x DVD - Płyta DVD do nauki gry na komputerze posiadającym napęd DVD: Kurs multimedialny "Z gitarą na ognisko"
1 x DVD - Płyta DVD z filmem (2 godz. 04 min.) do nauki na komputerze z  napędem DVD lub na kinie domowym: Profesjonalny film "Z gitarą na  ognisko"
1 x Ebook do nauki na komputerze zawierający: nuty, tabulatury, teksty i diagramy akordów (45 stron gotowych do druku) [GRATIS]

Wszystkie piosenki zostały ustawione według stopnia trudności – tak abyś robił ciągłe postępy. A co najważniejsze… Nawet jeśli w ogóle nie potrafisz grać – ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki przerobieniu tego kursu za jakiś czas i Ty będziesz grał przy ogniskach.

W ciągu ostatnich 23 lat mojej pracy (jako prywatnego nauczyciela muzyki) pracowałem z wieloma zaczynającymi Gitarzystami. Dwie płyty zawierają materiał, który okazywał się najskuteczniejszy, wśród zaczynających grać. Dzisiaj, okazało się realne, zamknięcie całej wiedzy dla początkujących Gitarzystów, na dwóch multimedialnych płytach.

kurs gitarowy cd

Zadziwi Cię skuteczność

Wiesz dlaczego upieram się, że wiem czego potrzebujesz? Bo sam jestem muzykiem. Także kiedyś zaczynałem bez nauczyciela. Mało tego… widziałem tysiące błądzących bez nauczyciela. Pomogłem większości… Wiem, jak przydałaby Ci się umiejętność gry na gitarze. Wiem również, jak bardzo lubisz ten instrument. Nie chcę, abyś błądził próbując uczyć się sam.

Jak, dzięki płytom, ocalisz swoje 870 zł ?

Dowiedz się, w tym momencie, ile zaoszczędzisz… Ile kosztuje 20 tradycyjnych, profesjonalnych lekcji? Za jedną (godzinną) lekcję gry na Gitarze, u nauczyciela, zapłacisz około 45 zł (niekiedy dużo więcej). Z doświadczenia wiem, że abyś przyswoił wiedzę dostępną na płytach do nauki dla początkujących, potrzebowałbyś minimum 20 takich lekcji – w zależności od Twojego tempa pracy. Podsumowując, w najlepszym wypadku, idąc do nauczyciela:   zapłaciłbyś 900 zł Dostrzegasz okazję?

kurs gitara

Trzy wersje gry każdej piosenki

Pomyślałem, że abyś skutecznie zaskakiwał wszystkich swoich przyjaciół na „posiadówach” z gitarą, nauczę Cię w tym kursie po trzy wersje wykonywania każdego utworu. Niebawem dowiesz się jak:
I.   Zagrać akompaniament każdej piosenki
II.   Zagrać akompaniament każdej piosenki techniką uderzeniową
III.   Zagrać melodię każdej piosenki

3 wersje x 14 utworów = 42 sposoby gry
Sam wiesz, że opanowanie tych technik jest szalenie przydatne na imprezach z Gitarą!

Dlaczego uczyć się podstaw z tego kursu?

Profesjonalnie. Wiedza i system nauczania, zawarty na tych płytach, to efekt 23 letniego doświadczenia z Gitarą. Wszystkie metody i rady, są w pełni profesjonalne, sprawdzone i skuteczne.
Praktycznie. Nie będziesz uczył się niepotrzebnych rzeczy. Zapomnij o nudzie… Wszystko, co chcę Ci przekazać, jest konkretne i do wykorzystania „od zaraz”.
Prosto. Żadnych komplikacji. Płyty zawierają filmy, obrazy i szczegółowe opisy – dzięki temu zobaczysz wszystko wyraźnie i zrozumiale. Posługuję się prostym językiem – zrozumiałym dla Ciebie.
Zrozumiale. Film, który możesz przewijać… Lekcje, które możesz powtarzać… Piosenki, które możesz grać setki razy – aż opanujesz je do perfekcji. Co sądzisz o takim sposobie nauki?

Ściągnij DEMO kursu gitarowego

Wiesz czym głównie różni się zwykła książka od tego kursu?

Książka to „suche” informacje, a ja daję Ci dodatkowo 44 perfekcyjnej jakości filmy instruktażowe. Kurs został oficjalnie wydany i zapisany w naszej warszawskiej Bibliotece Narodowej. Dzięki temu, masz pewność, że moja propozycja jest wartościowa. W przeciwnym razie, nie byłaby wpisana do rejestru w Bibliotece Narodowej: ISBN   978-83-925428-1-0

Dodatkowo:
– Poznasz budowę gitary
– Tajniki strojenia tego instrumentu
– 95 różnych akordów przedstawionych na czytelnych diagramach

Zadziwi Cię skuteczność
Wiesz dlaczego upieram się, że wiem czego potrzebujesz? Bo sam jestem muzykiem. Także kiedyś zaczynałem bez nauczyciela. Mało tego… widziałem tysiące błądzących bez nauczyciela. Pomogłem większości… Wiem, jak przydałaby Ci się umiejętność gry na gitarze. Wiem również, jak bardzo lubisz ten instrument. Nie chcę, abyś błądził próbując uczyć się sam.

Post a Reply